Miesięcznik „TattooFest” ukazuje się regularnie od kwietnia 2007 roku. Początkowo magazyn miał być wsparciem i promocją dla organizowanego przez osoby związane ze studiem krakowskiego festiwalu tatuażu TattooFest. Obecnie jest to jedyny miesięcznik o sztuce tatuażu wydawany na tak dużą skalę.

Każdy numer zawiera wywiad z artystą z Polski oraz z tatuatorami zagranicznymi, relacje z krajowych i europejskich imprez branżowych, a także stałe działy takie jak: Inspiracje, Street Art, Lifestyle czy Studio.

Na przestrzeni lat „TattooFest” stał się marką i symbolem polskiej sceny tatuażu. Zarówno artyści jak i firmy reklamujące się na naszych łamach zyskały popularność i uznanie w środowisku.

Magazyn sprzedawany jest w sieci Empik, w salonikach Kolportera, Ruchu oraz przez nasz sklep internetowy. Istnieje również możliwość zakupu prenumeraty.

Redaktor naczelna:
Aleksandra Hałatek

Redakcja:
Beata Wojciszke, Krystyna Szymczyk, Mika, Marta Wierzba, Magdalena Krakowiak, Radosław Błaszczyński

Korekta:
Izabela Jakul

Opracowanie graficzne:
Jacek Tomana, Radek Kleber

Historia krakowskiego festiwalu Tattoofest rozpoczęła się w 2006 roku. Podczas pierwszej edycji gościliśmy niespełna 30 artystów. Aktualnie możemy pochwalić się ponad 300 zaproszonymi gośćmi z różnych zakątków świata. Wraz z upływem czasu festiwal nie tylko wyrósł na jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez tatuatorskich w tej części Europy, ale także zyskał rzeszę wiernych fanów zarówno wśród artystów, jak i miłośników sztuki tatuażu.

ZOBACZ

Kult Tattoo Fest działa od 2001 roku. Dwa studia znajdujące się w centrum Krakowa, zapewniają niesamowity klimat miasta. Jedno z nich usytuowane jest w kamienicy z początku XV wieku, przy ulicy Szpitalnej 22. Drugie mieści się na trzecim piętrze Domu Handlowego Jubilat, pamiętającego czasy PRLu – z jego witryny rozpościera się widok na Wawel oraz zakole Wisły. Każdy z artystów prezentuje swój niepowtarzalny styl i charakter. Kreatywność i upór w zamierzonym celu napędza ich do realizacji najśmielszych wizji i pomysłów na tatuaże. Studio Kult daje gwarancję satysfakcji zarówno z pierwszego jak i kolejnego tatuażu.

ZOBACZ

Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tatuatorskich w Europie

ZAPRASZAMY

Studio tatuażu w Krakowie
Dwie lokalizacje 28 artystów

ZAPRASZAMY

Zapraszamy
do Naszego sklepu

ZAPRASZAMY