Miesięcznik TATTOOFEST ukazywał się regularnie od kwietnia 2007 roku. Początkowo magazyn miał być wsparciem i promocją dla organizowanego przez osoby związane ze studiem krakowskiego festiwalu tatuażu TATTOOFEST. Przez ostatnie lata był jedynym miesięcznikiem o sztuce tatuażu wydawanym na tak dużą skalę.

Na przestrzeni lat TATTOOFEST stał się marką i symbolem polskiej sceny tatuażu. Zarówno artyści jak i firmy reklamujące się na naszych łamach zyskały popularność i uznanie w środowisku.

Przez 15 lat magazyn TATTOOFEST wydawany był w formie papierowej, następnie przeszedł transformację do wersji elektronicznej.

Historia krakowskiego festiwalu Tattoofest rozpoczęła się w 2006 roku. Podczas pierwszej edycji gościliśmy niespełna 30 artystów. Obecnie możemy poszczycić się ponad 500 artystami i artystkami odwiedzającymi nas z różnych zakątków świata. W miarę upływu czasu, festiwal nie tylko wyrosł na jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez tatuatorskich w tej części Europy, ale także zdobył rzeszę wiernych fanów zarówno wśród artystów, jak i miłośników sztuki tatuażu.

ZOBACZ

Studio Kult Tattoo istnieje od 2001 roku. Każdy z naszych artystów prezentuje swoje unikatowe podejście i styl, co sprawia, że możemy sprostać wszelkim pomysłom na tatuaże. Naszą główną motywacją jest kreatywność i wytrwałość w dążeniu do zrealizowania najśmielszych wizji i pomysłów na tatuaże. Dodatkowo, wykonujemy także piercing z poszanowaniem dla najwyższych standardów higieny. Znajdziesz nas w trzech wyjątkowych lokalizacjach: przy kamienicy przy Karmelickiej 9, klimatycznej Bocheńskiej 5 na krakowskim Kazimierzu oraz w Domu Handlowym Jubilat.

ZOBACZ

Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tatuatorskich w Europie

ZAPRASZAMY

Studio tatuażu w Krakowie
aż trzy lokalizacje 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy
do Naszego sklepu

ZAPRASZAMY