Magazyn TattooFest poszukuje osoby na stanowisko Redaktor Naczelny.

Zakres obowiązków:

– nadzór prac niezbędnych do wydania kolejnego numeru gazety;

– zarządzanie zespołem redakcyjnym;

– comiesięczne przygotowanie przynajmniej dwóch autorskich materiałów oraz tekstu Od Redakcji;

– reprezentowanie Magazynu na wybranych konwentach tatuatorskich w Polsce i za granicą;

– aktualizacja i nadzór treści na stronie www (WordPress) i w social mediach Magazynu;

– przygotowanie kwartalnych planów marketingowych;

– comiesięczny raport z rozliczenia magazynu.

Wymagania:

  • bezbłędna polszczyzna;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość branżowa;
  • biegła obsługa komputera (MS Office);
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w Krakowie;
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia na różnych polach w branży tatuatorskiej.

CV, próbki tekstów, dotychczasowe publikacje prosimy kierować na adres:

praca@tattoofest.pl